O Nas

Licencja Zarządcy Nieruchomości

Firma PROFESS – Zarządzanie Nieruchomościami oferuje usługi związane z kompleksową obsługą w zakresie zarządzania oraz administrowania nieruchomościami na terenie Bielska-Białej oraz okolic. Właścicielem firmy jest licencjonowany zarządca nieruchomości Katarzyna Mucha, posiadająca licencję zawodową Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 2160.

Głównym celem firmy jest jakość, kreatywność, innowacyjność oraz profesjonalizm, a także perfekcja w wykonywaniu powierzonych zadań. Wszystkie działania dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów. W swoich działaniach kładziemy ogromny nacisk na bliską współpracę z właścicielami oraz Zarządem, rzetelne podejście do wszystkich problemów związanych z gospodarowaniem nieruchomościami oraz racjonalne gospodarowanie finansami przy zapewnieniu minimalizacji kosztów utrzymania nieruchomości, a także profesjonalną obsługę każdego klienta. Dbamy o to, by zarządzanie i administrowanie odbywało się płynnie oraz na najwyższym poziomie. Między innymi w tym celu współpracujemy z szeregiem firm świadczących usługi w zakresie technicznym, finansowym oraz prawnym.

Wzorowa organizacja pracy, wdrażanie nowych rozwiązań, sprawna komunikacja, w zakresie podejmowanych przez nas czynności oraz wiele innych działań, które wykonujemy w ramach umowy, zapewniają naszym Klientom pełną kontrolę nad funkcjonowaniem nieruchomości oraz pozwalają na podejmowanie trafnych i szybkich decyzji.

Certyfikat „Firma Godna Zaufania”

Pragnę z dumą poinformować, iż nasze starania o najwyższy poziom usług i ponadprzeciętna jakość obsługi zostały zauważone i docenione.
W 2018 roku staliśmy się posiadaczem certyfikatu „Firma Godna Zaufania” przyznanego przez Centrum Badania Opinii Klientów za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Certyfikat Firma Godna Zaufania

Certyfikat Zarządcy Przymusowego

OD 2018 r. firma może poszczycić się uzyskaniem certyfikatu Zarządcy Przymusowego (Sądowego), potwierdzającego kwalifikacje do działania, w imieniu i na rzecz właściciela nieruchomości z polecenia Sądu.

Certyfikat Zarządcy Przymusowego
Rekomendacja na Zarządcę Przymusowego

Nasze Atuty

  • najwyższy standard oraz profesjonalizm usług,
  • każda zarządzana nieruchomość traktowana jest indywidualnie, dopasowujemy ofertę do potrzeb oraz oczekiwań właścicieli,

  • dążymy do zapewnienia komfortu oraz minimalizacji kosztów utrzymania obiektów,
  • stawiamy na dobrą komunikację z Klientem oraz profesjonalne doradztwo,
  • gwarantujemy dyspozycyjność, częstą obecność oraz kontrolę na terenie nieruchomości, a także stały dostęp pod telefonem,
  • współpracujemy z wieloma rzetelnymi podmiotami na rynku nieruchomości gwarantując wysoki poziom usług.

Kompleksowe usługi zarządzania
i administrowania nieruchomościami!

Profess Zarządzanie Nieruchomościami